Dane adresowe inwestycji
93-586 Łódź,
ul. Rózyckiego 28
(+48) 42 683 07 59
(+48) 42 683 07 59
FAX: 42 682 57 10
Tel: 792 004 541
biuro@Rozyckiego28.pl

Inwestycja mieszkaniowa

Różyckiego 28 w Łodzi - podstawowe informacje

Inwestycja mieszkaniowa

Najwyższe standardy

Powstający budynek wykonany zostanie w najwyższych standardach z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i architektonicznych gwarantujących energooszczędność, ekonomikę eksploatacji oraz przyjazne zdrowiu materiały.

Atrakcyjna lokalizacja

Kameralna zabudowa przy cichej nieprzelotowej ulicy Różyckiego, a jednocześnie bezpośrednia bliskość jednej z głównych arterii przelotowych miasta Al. Politechniki stanowi o trafności wyboru tej lokalizacji. Na terenie ogrodzonego wewnętrznego dziedzińca znalazło się miejsce na relaks wśród zieleni z wydzielonym niewielkim placem zabaw dla dzieci.

4 kondygnacje

W pierwszym etapie inwestycji do II kw. 2019 roku powstanie dwuklatkowy pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny z dwoma wielostanowiskowymi garażami w poziomie zero i 24 rozkładowymi mieszkaniami na czterech piętrach o powierzchniach odpowiednio na kondygnacjach; 48,57 m2; 50,79 m2; 59,72 m2; 59,72 m2; 59,72 m2; 60,00 m2.

Status własności

Budynek powstanie na dwóch wydzielonych działkach o statusie własności. Nabywcy mieszkań uzyskają prawo do własności działek w części przynależnej do ich powierzchni w momencie podpisania umowy ostatecznej i przeniesieniu własności.
Różyckiego 28

Podstawowe dane

Powierzchnia działek przynależnych do budynku łącznie: 971 m2
Powierzchnia zabudowy: 623,84 m2
Kubatura: 8.256, 75 m2
Powierzchnia użytkowa: 2.149,05 m2
Łączna powierzchnia mieszkań: 1.354,08 m2
Ilość kondygnacji naziemnych: 5
Powierzchnia komunikacji wewnętrznej utwardzona (kostka brukowa): 274,65

24 mieszkania rozkładowe i 24 miejsca postojowe w dwóch garażach wielostanowiskowych na poziomie zero budynku. Lokale mieszkalne od 1-go do 4-go piętra z windą na każdej z dwóch klatek schodowych do poziomu garażu wielostanowiskowego.

W pierwszej fazie budowy będzie istniała możliwość indywidualnej aranżacji rozkładu mieszkania, jak również połączenia dwóch lokali w jeden duży apartament. O ile oczywiście adaptacja taka będzie możliwa uwzględniając konstrukcję budynku.

Plac zabaw dla dzieci

Na placu zabaw oprócz małej architektury poprawiającej stronę wizualną terenu oraz elementów żywej zieleni znajdzie się również miejsce na ławki, zjeżdżalnia dla maluchów, huśtawka, bujak na sprężynie oraz piaskownica z krytą plandeką do zaciągania na noc. W bezpośredniej bliskości urządzeń dla zabaw dzieci ułożona zostanie nawierzchnia absorbująca upadek.

Mała architektura

Na wewnętrznym dziedzińcu znajdzie się również miejsce na ławeczki, kwietniki i zadaszony stojak na rowery.

Wejścia i dojazdy

Linia zabudowy Budynku mieszkalnego od strony północnej powstanie jako pierzejowa tj. linia zabudowy przebiegać będzie wzdłuż ul. Różyckiego z elewacją północną bezpośrednio przy chodniku. Od strony wschodniej budynek posadowiony zostanie w odległości 1,5 mb od istniejącego budynku na działce sąsiedniej. Od strony zachodniej budynek będzie przylegał ścianą boczną do planowanego jako etap drugi budynku biegnącego wzdłuż Al. Politechniki. Budynki będą tworzyć swoim kształtem w przybliżeniu literę „L".

Od strony południowej znajdować się będzie wewnętrzny dziedziniec z wjazdami do garażu wielostanowiskowego nr.2 oraz niewielkim terenem zielonym z placem zabaw dla dzieci. Wewnętrzny dziedziniec ogrodzony i monitorowany. Nawierzchnie dróg dojazdowych oraz garaży wielostanowiskowych utwardzone kostką brukową betonową.

W budynku znajdować się będą dwie klatki schodowe z windami od poziomu zero budynku. Wejścia na klatki schodowe od strony ulicy Różyckiego bezpośrednio z chodnika. Wejścia przystosowane będą dla osób niepełnosprawnych. Z klatek schodowych wejście do garażu wielostanowiskowego nr 1.

Wjazd na dziedziniec wewnętrzny i do garaży wzdłuż ściany wschodniej budynku z ulicy Różyckiego nr 28 bramą wjazdową zamykaną. Wjazd do garażu wielostanowiskowego nr.1 bezpośrednio z przelotu bramowego w prawo. Wjazd do garażu wielostanowiskowego nr 2 od strony dziedzińca wewnętrznego.

Parkingi

Na poziomie „zero" budynku znajdować się będą dwa garaże wielostanowiskowe z 24 miejscami parkingowymi łącznie. Z garażu nr 1 będzie możliwy bezpośredni dostęp do dwóch klatek schodowych z windami. Z garażu nr 2 dostęp do klatek schodowych poprzez garaż nr 1 lub wejściami głównymi klatek schodowych. Parkingi w poziomie zero budynku konstrukcji żelbetonowej słupowej z wjazdami z bramami podnoszoną elektrycznie. Garaże wentylowane mechanicznie z czujnikami tlenku węgla. Wszystkie miejsca parkingowe w garażach wielostanowiskowych mają wymiary 2,5 mb na 5,00 mb i jest to wystarczającą długość do obsługi wszystkich standardowych modeli samochodów osobowych. Długość miejsc parkingowych umożliwia również powieszenia na ścianie krańcowej niewielkich krótkich półek technicznych. Szerokość przejazdów wynosi 5,23 mb i zapewnia bezpieczne i łatwe manewrowanie samochodem.

Zaprezentowane parametry techniczne są w pewnym sensie przybliżone i w finalnym produkcie mogą w niewielkim stopniu różnić się od opisanych rozwiązań architektoniczno budowlanych .